Górny banner

O nas

Wiedza i doświadczenie!

Kim jesteśmy

Deweloper

Jesteśmy firmą w skład której wchodzą profesjonaliści od lat pracujący w branży budowlanej pragnący tworzyć nie tylko dla odniesienia zysku, lecz również dla samej satysfakcji z budowania. Wiedza i doświadczenie w branży podpowiada nam, że to właśnie ludzie kreują budynki. Każda inwestycja jest prowadzona przez profesjonalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje przekładające się na doskonały efekt końcowy i zadowolenie inwestora. W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które od lat związane są z realizacją inwestycji budowlanych w różnych zakresach, zarówno w budownictwie kubaturowym, jak i w pracach powierzchniowych. Wiemy, że każda budowa jest częściowo prototypem i nie można podchodzić do niej rutynowo – wiele prac wymaga indywidualnych rozwiązań oraz elastyczności. Właśnie dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy zaufanie wielu inwestorów. Sprawia nam to ogromną satysfakcję oraz napawa dumą.

Architekci

Nasza pracownia posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu projektów architektonicznych, urbanistycznych oraz pełni nadzór autorski nad wznoszonymi budynkami. Projektujemy budynki mieszkalne wielorodzinne, usługowe, oraz miejsca użyteczności publicznej dla podmiotów prywatnych i publicznych. Do każdego projektu przykładamy ogromną wagę, ponieważ każda inwestycja jest dla nas nowym wyzwaniem i podchodzimy do niej indywidualnie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pracować przy tak unikalnym kompleksie jakim są Bulwary Bolesława Chrobrego!

Zamieszczone w serwisie bulwarychrobrego.pl wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią materiał pomocniczy ułatwiający nabywcom poznanie ogólnych założeń realizowanej inwestycji przez Dewelopera.

Biuro sprzedaży

Biuro budowy:

ul. Jana III Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
Biuro czynne: pn-pt 9:00-16:00
Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty!

Skontaktuj się z nami

tel.: 880 860 888
e-mail: biuro@bulwarychrobrego.pl

© 2024 Bulwary Chrobrego